Om Kreds 52

Kredsstyrelsen

Præsentation af kredsstyrelsen

Kredsstyrelsen består af syv medlemmer, der vælges på generalforsamlingen hvert andet år. Fra den 1. april 2018 består Holbæk Lærerkreds' kredsstyrelse af følgende medlemmer:

Hans Junker

Hans Junker

Formand

Kongresdelegeret

Tuse Skole, Katrinedalskolen

Mail: Hjun@dlf.org

Tlf. 59 43 81 03

Trine Bollhorn

Trine Bollhorn

Næstformand

Kongresdelegeret

Bjergmarken, Holbæk By Skole

Mail: Trbo@dlf.org

Tlf. 59 43 81 03

Betina Elmdam

Betina Elmdam

Kasserer

Svinninge Skole, Katrinedalskolen

Mail: Belm@dlf.org

Tlf. 40 26 02 18

Jesper Nielsen

Jesper Nielsen

Kongresdelegeret

Absalon Skole, Holbæk By Skole

Mail: Jesn@dlf.org

Tlf. 59 43 81 03

Hanne Kilt

Hanne Kilt

Suppleant til Kongressen

Uggerløse Skole, Kildedamsskolen

Mail: Hank@dlf.org

Tlf. 59 43 81 03

Louise Hjelm Villadsen

Louise Hjelm Villadsen

Suppleant til Kongressen

Jyderup Skole, Skovvejens Skole

Mail: Lovi@dlf.org

Tlf. 59 43 81 03

Tanja Robrahn

Tanja Robrahn

Hjemmeside ansvarlig

Nr. Jernløse Skole, Skovejens Skole

Mail: Taro@dlf.org

Tlf. 59 43 81 03